MARKALARIMIZ

MARKALARIMIZ

HalalBeds islami hassasiyetlere uygun tatil, gezi, tur, yiyecek ve içecek ürünleri sunan markaların tüketici ile buluşmasını sağlayan, kapsamlı bir marka portföyüne sahip helal seyahat platformudur.

Toplu olarak HalalBeds markaları, İslami hassasiyetlere uygun otellerin ve turistik ürünleri muhafazakâr tüketicilere ulaştıran ve bir tatil paketinde konaklamadan ulaşıma kadar seyahat araştırmasının her yönünü kapsar. HalalBeds uygun bütçeli ürünlerden, lüks ürünlere kadar her zevk ve bütçeye hem tatil hem de iş amaçlı seyahat eden muhafazakar insanlara hizmet vermektedir.

Tecrübelerini yurt içi ve yurt dışından almış oldukları ödüllerle tescil ettiren vizyon sahibi bu iş adamları, 30 yıllık turizm, otelcilik ve teknoloji tecrübelerini birleştirerek HALALBEDS markasını ortaya çıkarmıştır.

Bu kulvarda önemli bir mihenk taşı olma yolunda önce Allah’ın izniyle ve daha sonra sizlerle hayırlısıyla ilerleyeceğimize inanmaktayız. Yerli ve milli bir marka olarak dünya helal turizm pazarında önemli bir yer elde etmek hedefiyle çıktığımız bu yolda sizlere sunacağımız helal tatil imkânları ; Deniz kenarı yada sahile yakın Helal Tatil köyleri ve Oteller.

www.halalbeds.com

Muhafazakâr yaşam tarzına ve hassasiyetlerine uyumlu tatil ürünlerini nihai tüketici ile buluşturan ve sadece muhafazakâr ürünler içeren.

Müşterilerimizin hassasiyetlerinden ödün vermeden, tatil ihtiyaçlarına uygun fiyat ve ödeme olanakları ile güvenilir satın alma yapabilecekleri. Online seyahat acentesidir.

www.helaltatil.com.tr

HalalBeds.com , “HELAL MICE” markamız aynı inanç ve değerleri paylaşan, dünyanın dört bir yanındaki Müslümanların ayrıcalığı için kaliteli helal turizm organizasyonuna kendini adamış yetenekli bir ekibe sahip yeni nesil bir şirkettir.

Müslümanlara, inançlarından ve değerlerinden ödün verilmeyen bir ortamda, günlük iş hayatlarından rahat ve özel bir kaçış yaşayabilmeleri için alternatif organizasyon olanakları sunuyoruz.

Deneyimli ekibimiz ile konferans, sempozyum ve seminerlerinizin planlamasını gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

www.halalmice.com